Sözleşmeli Taşıma

Hem firmamızı hem de müşterimizi garanti altına almak için nakliye sözleşmesi yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

Sözleşmeli taşıma hizmetini yalnızca işini sağlam yapan gerçek nakliye firmalarından alabilirsiniz. Bir firmanın gerçekten nakliye işi yaptığını anlayabilmek için sözleşme yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Eğer size sözleşme konusunda garanti veriyorsa, yetki belgeli gerçek bir nakliye şirketidir. Çünkü alım satım işi yapan komisyoncular size garanti, sigorta, sözleşme gibi önemli hususlar için söz veremezler.

Sözleşmeli taşımacılığın en önemli tarafı, taşıma öncesi müşterilerimizle yapılan anlaşmanın kağıda dökülmesi ve imza altına alınmasıdır. Ne taşıma şirketi ne de müşteri işlem sırasında veya sonrasında, “ben bu şekilde dememiştim” diyemez. Veya firma “biz bu fiyata anlaşmamıştık” diyemez çünkü her şey işe başlamadan kararlaştırılmıştır. Bu nedenle, eşyalarına değer veren müşterilerimiz için vazgeçilmez ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almaları için sözleşme yapmalarını tavsiye ediyoruz. Sizler de Mardin ev taşımacılığı veya diğer taşıma işleriniz için huzurlu bir nakliye hizmeti almak istiyorum, hiçbir problem çıkmasını istemiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Hem garantili, hem sözleşmeli ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti için size bir telefon kadar yakınız.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.