Sigortalı Taşıma

Mardin şehirler arası taşımacılık işlerimizde eşyalarınızın değerine göre nakliye sigortası yapıyoruz. Bize güvenebilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık hizmeti işimizin en önemli parçalarından biridir. Eşyaların özellikle şehirler arası taşınması sırasında uygulanan bir hizmet olup Mardin şehir içi evden eve taşıma işlerimizde ve diğer taşıma işlerimizde de ihtiyaç duyulduğu zamanlarda uygulamaktayız. Sigortalı taşımanın hem firmamız için hem de müşterilerimiz için büyük avantajları vardır. Hava koşulları, mesafenin uzun olması ve dışarıdan gelecek kazalara karşı büyük ölçüde önem taşıyan sigortalı taşıma işlemi bu gibi durumlarda hayat kurtarmaktadır.

Mardin’de Sigortalı Taşımacılık

Bir çok meslektaşımızda aynı sorunları gördük. Nakliye sigortası yapmadan şehirler arası taşıma işlemi için hareket ediyorlar ve uzun süre yolculuk sonucu bir anlık dalgınlık veya karşı tarafın dikkatsizliği sonucu kaza yapan taşıma aracında bulun tüm eşyalar da kullanılamaz hale geliyor. Müşterinin mağdur olması bir yana firma hem aracının kaza yapmasıyla hem de eşyaların parçalanmasıyla ve bütün bunları tek taraflı olarak karşılamasıyla tamamen mağdur oluyor. Tabi ki bu olayda müşterinin sorumluluğu yok, ufak bir miktar farkla müşterisinin eşyasını sigortalı olarak taşımış olsaydı, tüm masrafları sigorta şirketinden temin ederek müşterisini de kendisini de mağdur etmezdi ilgili firma. Kısacası, bu gibi durumlarla çok karşılaştığımız için, eşyalarınızı özellikle şehirler arası taşıma işlerinde sigortalı olarak taşımaktayız. Sizler de Mardin şehirler arası taşıma işlerinizde eşyalarınızın güvenli olarak taşınmasını isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.