Şehirler Arası Taşıma

Mardin şehirler arası taşımacılık için en iyi araçlarımızla uygun fiyatlı ve garantili nakliye hizmeti sunuyoruz. Her işimizde sigortalı, ambalajlı ve garantili taşıyoruz.

Şehirler arası taşıma işlerimiz için genellikle daha modelli araçlar ve daha tecrübeli personelimizi ön plana çıkarıyoruz. Nedeni ise, Mardin şehir içi taşımacılık işinde kullanılan araç eski de olsa, yolda bile kalsa diğer bir aracımız veya personelimiz ile çok hızlı bir şekilde müdahale edebiliriz ve müşteriye fark ettirmeden işlerimizi kolaylıkla tamamlayabiliriz. Bu nedenle şehirler arası taşıma işlerinde aynı şeyi yapamayacağımız için işimizi sıfır riskle yapabilmek adına en modelli araçlarımızı ve uzman personelimizi devreye koyuyoruz.

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşıma işini diğer işlerden ayırdığımız tek nokta, işin zamanında yetişmesini sağlamak içindir. Bu şehir içi taşımalarımızın daha özensiz olduğu anlamına gelmesin. Aynı kalitede hizmet verdiğimizi garanti edebiliriz. Tek fark, eşyaların daha uzun süre yolculuk yapması ve olası sıkıntılara karşı kolay bir şekilde müdahale edilememesi nedeniyle daha modelli araç ve gereç kullanılmaktadır. Aynı zamanda, şehirler arası taşıma işlerimizin tamamında sigorta uygulamaktayız. Firma olarak garantili taşımacılık hizmet veriyoruz. Bizden kaynaklı her türlü kırılma ve darbeye karşı kendi garantimizle birlikte nakliye sigortası yaparak da olabilecek büyük kazalar karşı müşterilerimizi mağdur etmemek için eşyalarınızın değerinde taşıma sigortası yaparak şehirler arası taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Rakiplerimize oranla daha kaliteli ve uygun fiyatlı şehirler arası nakliye hizmeti vereceğimizi iddia ediyoruz. Mardin’in tüm ilçelerine ve çevre illerimize en iyi şekilde taşıma işlemi gerçekleştirmek için tüm personelimizle hizmete hazırız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.