Parça Eşya Taşıma

Komple ev eşyası gibi tek parça eşyanızı da garantili bir şekilde istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Hem de en uygun fiyatlarla…

Parça eşya nakliyesi için nerede olursanız olun firmamızdan taşıma hizmeti alabilirsiniz. Mardin şehir içi tek parça eşya taşımacılığı için de şehirler arası taşıma işlemi için de bizi arayarak destek alabilirsiniz. Eşyanın değeri ve büyüklüğü ne olursa olsun, her türlü parça eşya taşıma işleriniz için yardımcı olmaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Evden eve nakliye firmasının parça eşya taşımasıyla kargo şirketlerinin taşıması bir olmamaktadır. Kargo şirketindeki avantajınız, belki de eşyanızı bir iki günde gideceği yere ulaştırmasıdır. Diğer türlü evden eve nakliye firmaları daha fazla avantaj sağlamaktadır. Nasıl mı? Ev taşıma işinde nasıl paket ve ambalajlama yapılıyorsa tek parça eşya taşımacılığı için de birden fazla eşyanız için de aynı şekilde özenli bir paketleme sistemi uygulanmaktadır. Ev taşıma şirketlerinden alacağınız hizmetin tek dezavantajı da firmanın aracının gideceği gün eşyalarınızın taşınması olacaktır. Örneğin, Mardin’den Adana’ya parça eşya taşıması yapmak istiyorsunuz. Bunun için Adana’ya gidecek aracımızın gününü beklemeniz gerekmektedir. Aksi halde tek parça eşya için komple bir araç kiralaması yapmak daha maliyetli olacaktır. Eğer zaman probleminiz yoksa veya erkenden söylemeniz halinde sizlere kargo ve kurye şirketlerinin çok daha altında fiyatlar sunarak daha sağlıklı ve güvenli bir parça eşya taşıma işlemi sunuyoruz.

Sizler de Mardin’de parça eşya taşıma hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Uygun fiyat, kaliteli hizmeti, sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık avantajlarını kaçırmayın.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.