Paketleme

En zor koşullara göre dayanıklı paketleme ve ambalajlama yapıyoruz. Eşyalarınızı nasıl aldıysak öyle teslim ediyoruz.

Eşya paketlemesi

Özellikle evden eve nakliye işinin en önemli iş kolundan biri olan paketleme ve ambalaj konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Eşyalarınızın kırılganlığına ve özelliğine göre ayrı ayrı paketleme malzemeleri kullanarak oluşabilecek zararı en az seviyeye indirmekteyiz. Eşyaların sökülmesi ve montajı konusunda uzman olan personelimiz hangi malzeme için ne tür paketleme yapılması gerektiği konusundan oldukça bilgilidir. Örneğin, koltukları taşıyacak olan personelimiz, kirlenmeye karşı öncelikle naylon streçle sarmaktadır. Ardından köşelerinin ve sert yerlerinin oluşabilecek herhangi bir darbeye dayanıklı olması için havalı baloncuklu patpatlar ile sarılması yapılmakta ve daha sonra taşınmaktadır.

Her bir eşyanız özenle paketlenip hazırlandıktan sonra taşımaya başlanmaktadır. Eğer katınız yüksek ise asansörlü taşıma aracımızın bulunduğu pencereye veya balkonun bulunduğu odaya tüm eşyalar toplanır ve sırayla araca yüklenmesi sağlanır. Aracımıza yüklediğimiz eşyalarınızı sarsılmalara karşı hasar görmeyecek şekilde tek tek düzenli olarak yerleştirilmektedir. Ev taşımacılığı işinde en çok dikkat ettiğimiz hususlardan biri olan paketlemeyi ne kadar sağlam yaparsak eşyalarınızı da kusursuz şekilde teslim etmekteyiz.

Sizler de Mardin şehir içi ve şehirler arası her türlü taşıma işlerinizde bizi arayarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.