Ofis Taşıma

Ofis, iş yeri ve büro mobilyası gibi özel taşıma hizmeti uygulanması gereken eşyalar için donanımlı ekip ve araçlarımızla nakliye hizmeti vermekteyiz.

Ofis Taşımacılığı

Şehir içinde veya başka bir ile taşınması gereken her türlü (ev, mobilya, parça eşya taşımacılığı) nakliye işinde olduğu gibi ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınız için de sizlere profesyonel destek sunabiliriz. Aynı zamanda sözleşmeli ve garantili olarak yapmaktayız. Ofis nakliyesi, evden eve nakliye işine benzemektedir. Buradaki bir fark, işlemin yapılacağı ofisin büyüklüğüne göre personel temini, malzeme ve araç gerek temini gerektirmesidir. İşini titizlikle yapan personelimiz ile ofis mobilyalarınız ve diğer eşyalarınız kategorize edildikten sonra personel arasında iş paylaşımı yapılarak düzenli şekilde paketlemesi sağlanır. Daha sonra mobilya ve diğer ofis eşyalarını kapsayacak en ideal aracımız ile eşyalarınız şartlar uygunsa asansörlü taşıma aracımızla araçlarımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni ofisinize doğru yola çıkarılır.

Aynı şekilde yeni ofisinizde de tecrübeli personelimiz tüm işlemleri tekrar gerçekleştirerek istediğiniz düzende eşyalarınızı yerleştirir ve işlerinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmış olur. Mardin’de ofis taşımacılığı ihtiyacınız olursa profesyonel hizmetimizden faydalanmak için bizi arayabilir, fikir alabilir ve ücretsiz eskpertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.