Garantili Nakliye

Bizimle yaptığınız anlaşma sonrası sunduğumuz tüm taşıma hizmetlerimizde garanti veriyoruz. Sadece yük değil sorumluluk aynı zamanda taşıyoruz.

Garantili Taşıyoruz.

Ev taşımacılığı işinde ciddi anlamda yol kat eden firmamız, her müşterisi ile yapılan anlaşma sonrası taşıma işleminin başlangıcından bitimine kadar geçen sürede eşyaların başına gelebilecek tüm hazarları ve zararları koşulsuz olarak karşılamaktadır. %100 Garantili Nakliye hizmeti veren Mardin evden eve nakliyat şirketi olarak taşıma öncesi ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızı gelip yerinde inceliyoruz. Daha sonra, müşterimizle birlikte, eşyalarda taşıma işlemi öncesi çizilmez, darbe, kırılmalar var ise bunları müşterimizle birlikte sözleşmede belirtiyoruz. Aksi halde unutulabilir ve personelimizin yaptığı düşünülebilir. Tüm bunlar not edildikten sonra, eşyalarınızın firma personelimiz tarafından teslim alınması ve tekrar size teslim edilmesine kadar geçen süre zarfında oluşabilecek tüm hasarlar Mardin evden eve taşımacılık firmamız güvencesi altında olacaktır.

Garantili nakliye işini her firmadan alamayacağınızı bilmenizi isteriz. Bizler, Mardin’de yıllarca hizmet vermiş köklü bir firma olarak müşterilerimizin taşıma işi yüzünden mağdur olmamaları için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Gerek nakliye sigortası ile gerekse firma garantisi ile sizlere güvenli bir nakliye hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Mardin’de garantili taşımacılık hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.