Hakkımızda

Mardin Evden Eve Taşımacılık, doğu ve güneydoğu bölgelerinde tüm koşullarda sizlere garantili ve sigortalı şekilde nakliyat hizmeti vermektedir. Son model nakliye araçlarımız ev eşyası taşımaya uygun şekilde dizayn edilmiş olup uzman personelimizce de kaliteli bir şekilde paketlemesi yapılan eşyalarınız firmamız tarafından sorunsuz şekilde taşınır ve sizlere teslim edilir.

Özellikle Mardin şehir içi evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için yüksek katlara ulaşabilen yük asansörümüz sayesinde hızlı, güvenli ve daha uygun fiyatlara eşyalarınızı taşıyoruz. Taşıma işlemi öncesi, tüm işlemlerini yetki belgesi ile yasal olarak yapan bir firma olarak, müşterilerimizi nakliye hizmeti konusunda bilgilendiriyoruz. Eşyaların nasıl taşınacağı, nereye gideceği, ne zaman gideceği gibi bilgileri aldıktan sonra yapacağımız iş ve işleyiş hakkında müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Yetkili personelimizin eşyaları kontrol etmesi için yerinde görmesi ile başlayan taşıma işlemimiz, en doğru fiyat ve araç gereç sağlamak amacıyla, expertiz hizmeti ile başlar. Yetkili bir kişinin yükünüzü yerinde tespit etmesi taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir. Hem de en doğru araç, ekipman, personel ve fiyat teklifini alabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede, “eşyalarınız çokmuş, bu paraya taşımamız mümkün değil.” gibi, tabiri caizse, son dakika golü yemezsiniz.

Anlaşma sağlanması halinde karşılıklı sözleşme yapılır, taşıma günü belirlenir ve zamanı geldiğinde söz verilen şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. %100 güvenli ve garantili Mardin evden eve nakliyat hizmeti için firma olarak her şeyi yapıyoruz. Eşyaların firmamız tarafından teslim alınmasından sonra oluşabilecek her türlü olumsuzluğu karşılıyoruz. Sizler de hem güvenli, hem garantili hem de uygun fiyatlı gerçek bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın.