Memurlara Özel İndirim

İlimizde şehir içi taşımacılık hizmeti isteyen veya şehirler arası taşıma işi isteyen tüm kamu çalışanları için özel indirimler uygulamaktayız. Son zamanlarda pandemi dolayısıyla milletimiz için mücadele eden sağlık personeli, güvenlik güçleri, belediye ekipleri ve hizmet veren tüm kamu personelimize bizler de Mardin evden eve nakliyat firması olarak küçük bir jest yapmak istedik. Bizler için çalışan tüm memur müşterilerimiz için şehir içi ve şehirler arası nakliye işlerinde özel olarak indirimler uygulamaktayız.

Sizler de Mardin’de evden eve nakliye hizmeti veya parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı gibi diğer taşıma hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de profesyonel taşıma hizmeti almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. İşin fiyatı ve boyutu hizmetimizin kalitesini etkilemez. Ne miktarda olursa olsun her işimize aynı kalitede ve özende işçilik uygulamaktayız. En iyi şekilde eşyalarınızı sarıp paketliyoruz ve eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek zararları minimum seviyeye indiriyoruz. Beyaz eşyalarınız ve çizilecek, kırılacak eşyalarınız farklı malzemelerle paketlenmekte, diğer kaba eşyalar daha farklı paketlenmektedir. Bu sayede hangi tür malzemenin nasıl paketlendiğini bilerek aracımıza yüklüyoruz. Böylece eşyaların nakliye sırasında kırılma ve zarar görmesini engelliyoruz.

Sizler de Mardin evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak isterseniz, şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin her türlü profesyonel desteği firmamızdan alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.